Ďalší stôl pravidelných návštevníkov:


Kontakt - Máte záujem?

Kontakt - Máte záujem?

... potom nás jednoducho kontaktujte. Stačí použiť tento kontaktný formulár. Kontaktný formulár.

Stôl pravidelných účastníkov

Stôl pravidelných účastníkov

Kto prichádza na Stôl pravidelných návštevníkov? Koľko rokov majú účastníci a odkiaľ pochádzajú. Odpovede na našej informačnej stránke Účastníci.

Štatistiky Stôl pravidelných návštevníkov

Štatistiky Stôl pravidelných návštevníkov

Koľko návštevníkov prichádza na Stôl pravidelných návštevníkov? Koľko mužov alebo žien? Odpovede na našej informačnej stránke Štatistika.

Stôl pravidelných návštevníkov je zóna bez pohlaví

Stôl pravidelných návštevníkov je zóna bez pohlaví

Každý je tu vítaný - bez ohľadu na to, ku ktorému pohlaviu sa cítite patriť, aké sú vaše sexuálne preferencie alebo akou životnou cestou sa uberáte. Všetci majú rovnaké práva a zúčastňujú sa na podujatiach za rovnakých podmienok. Viac informácií nájdete na našej informačnej stránke Zóna bez pohlavia.

Kalendár stolov pravidelných návštevníkov / termíny stolov pravidelných návštevníkov:

Často kladené otázky - Všeobecné

Aký je váš priemerný vek?

Aktuálny priemerný vek uverejňujeme na našej stránke so štatistikami.

Upozorňujeme:
 • Nie všetci návštevníci uviedli svoj vek.
 • Zaznamenávame len rok narodenia a z neho vypočítame vek.
 • Tieto hodnoty majú slúžiť len ako približné orientačné údaje.
 • Každý návštevník starší ako 18 rokov je vítaný.


Koľko návštevníkov prichádza k stolu pravidelných návštevníkov? Koľko žien a mužov?

Štatistiky návštevníkov nájdete v našej kronike alebo na našej webovej stránke so štatistikami.

Môžem sa u vás stretnúť s ľuďmi, ktorých poznám?

Teoreticky je to možné.

Ale prečo je táto osoba, ktorú poznáte, pri našom pravidelnom stole? Pravdepodobne z rovnakého dôvodu ako vy.

Čo teraz?

Pravdepodobne sa na seba budete spočiatku čudne pozerať. Najlepšie bude, ak sa porozprávate o svojich záujmoch a dohodnete sa, že všetko, o čom sa bude hovoriť pri stole štamgastov, tam aj zostane a nestane sa témou rozhovoru v práci alebo medzi priateľmi. Obe strany to určite zaujíma. Takže sa nebojte! Jednoducho sa zastavte na rozhovor.


  Stretávam sa s niekým zo stolov štamgastov s rodinou, kolegami z práce alebo známymi.

  Prosím, nezverejňujte žiadne informácie, ktoré ste sa o členovi dozvedeli na Stammtisch - či už súkromné alebo pracovné.

  Takisto sa vyhnite neželaným výstupom tým, že sa zdržíte akýchkoľvek narážok na BDSM alebo Stammtisch, ak náhodou stretnete člena Stammtischu v spoločnosti kolegov z práce, rodiny, priateľov alebo známych. Dodržiavajte tieto pravidlá.


   Nájdem u vás ochotného otroka, milenku alebo pána?

   Veľmi dôležité: Stammtisch nie je zoznamka!

   Je možné, že sa tu s niekým zoznámite a že sa navzájom zaujmete - to je úplne v poriadku.

   Ale pamätajte:
   • Účastníčky nášho Stammtischu rozhodne nie sú férová hra.
   • Aj tu platí, že nie znamená nie!
   • Flirtovanie je povolené - ale nie vzájomné balenie!
   • Ak stretnete niekoho zaujímavého a vznikne medzi vami vzťah, ste výhradne zodpovední za všetko, čo sa medzi vami stane.


   Organizátori pravidelných stolov ani nezúčastnení účastníci pravidelných stolov za to nemôžu niesť zodpovednosť.


    Som profesionálna domina. Môžem sa k vám pridať?

    Srdečne pozývame dámy a pánov z profesionálnej branže, aby sa pripojili k Stammtisch. Upozorňujeme však, že Stammtisch nie je určený na aktívne vyhľadávanie nových solventných zákazníkov.


     Budem zaplavený príliš veľkým počtom správ zo zoznamu na distribúciu správ?

     Spravidla sa prostredníctvom tohto zoznamu rozosiela len jeden alebo dva e-maily týždenne alebo raz za dva týždne - v závislosti od blížiacich sa stretnutí alebo potreby diskusie.


      Ste súčasťou komunity alebo máte zastrešujúcu organizáciu?

      Nie, tento stôl pravidelných návštevníkov je nezávislý od akejkoľvek komunity alebo webovej stránky BDSM scény (okrem našej vlastnej domovskej stránky). Nemáme žiadnu zastrešujúcu organizáciu ani nie sme pridružení k žiadnemu združeniu. Sme jednoducho súčasťou BDSM scény v Nemecku.

      Sme aktívnym členom siete BDSM Münster a Münsterland, ktorá čiastočne vznikla vďaka práci nášho pravidelného stola.

      BVSM e.V. (Bundesvereinigung Sadomasochismus e.V. - www.bvsm.de) je tu veľkou výnimkou. Od augusta 2016 sme firemným členom BVSM e.V. a vytvárame sieť s ostatnými regulars' tables v celom Nemecku. Od konca roka 2021 však BVSM e.V. už neexistuje. Nie je k dispozícii ani webová stránka, ani e-mailová adresa.

      Hoci sme prítomní na rôznych BDSM/fetiš/erotických webových stránkach a prezentujeme sa tam, nepodliehame žiadnym externým predpisom o tom, ako máme ako regulars' table vystupovať alebo ako sa musíme správať. Sme stopercentne nezávislí a takými aj zostaneme.

      Nie je podmienkou byť zaregistrovaný na externej BDSM/fetiš/erotickej webovej stránke.


       Vzniknú mi nejaké náklady? Ak áno, aké sú to náklady?

       Nie sme klub a nechceme sa ním stať.

       Účasť na Stammtisch je a bude bezplatná. Nebudú sa platiť žiadne mesačné ani iné povinné platby.

       Nemožno však očakávať, že vedenie Stammtischu bude financovať spoločne rozhodnuté výdavky samo. Tento typ výdavkov by mali znášať všetci účastníci Stammtischu. Z tohto dôvodu je k dispozícii pokladnička na dary. Hoci je účasť na nej dobrovoľná, napriek tomu je vítaná.

       Spoločnými výdavkami môžu byť napríklad náklady na reklamu alebo drobné dary. Rozhodnutie o takýchto výdavkoch sa prijíma demokraticky. Náklady vznikajú len vtedy, ak si objednáte niečo na pitie alebo na jedenie. Tieto náklady si každý znáša sám. Zo strany prevádzkovateľa miesta neexistuje povinnosť konzumácie ani minimálna spotreba.

       Transparentnosť je pre nás dôležitá. Pokladničnú knihu pre pokladňu Stammtisch týkajúcu sa príjmov a výdavkov si môžete stiahnuť prostredníctvom odkazu v pravidelnom informačnom e-maile.


        Kto sú príjemcovia e-mailov odoslaných na adresu stammtisch@bdsm-muenster.com?

        Príjemcami stammtisch@bdsm-muenster.com sú Sven a Tobias (vedenie Stammtisch) - a žiadne iné osoby.

        Každému záujemcovi ponúkame chránený priestor. Prečo by sme mali zverejňovať kontaktnú e-mailovú adresu, ak sa potom súkromné údaje odosielateľa posielajú všetkým účastníkom pravidelného stolovania? To nemá zmysel, to nerobíme! Ochrana údajov našich členov je pre nás veľmi dôležitá!

        Prichádzam o niečo, ak sa nezúčastňujem na pravidelnom stole?

        Áno, určite!

        Ak sa nezúčastníte na pravidelnom stole, prídete o vzrušujúce večery a zaujímavé diskusie. Aktívna účasť pri pravidelnom stole je najlepším spôsobom, ako zistiť, kto má skutočný záujem. Len tak môžeme zabezpečiť, aby naši členovia boli aktívni a angažovaní.

        Dôležitá je pre nás aktívna, skutočná účasť pri stoloch pravidelných účastníkov.


         Právne upozornenie

         V minulosti sa, žiaľ, vyskytli prípady, keď u nás boli ubytovaní ľudia, ktorí mali pravidelný kontakt s prokuratúrou, políciou, súdmi atď., a preto poznali rôzne väznice zvnútra. Dozvedeli sme sa však o tom až dodatočne alebo veľmi neskoro, napríklad z osobných rozhovorov alebo verejných správ.

         BDSM Stammtisch Münster und Münsterland nie je kontaktným miestom pre osoby, ktoré boli v minulosti alebo v súčasnosti odsúdené za trestné činy, napríklad za vraždu, znásilnenie, sexuálne činy s maloletými a podobne.

         Vedenie Stammtisch sa od takýchto osôb výslovne dištancuje.

         Ak sa vedenie stánku štamgastov dozvie o takomto prípade, ktorý sa týka člena alebo záujemcu, táto osoba bude okamžite vylúčená zo stánku štamgastov.

         Vopred však nekontrolujeme, či má záujemca príslušný záznam v registri trestov. Nejedná sa ani o priestupky a/alebo body za prekročenie rýchlosti v obci Flensburg.

         Vieme, že táto téma je citlivá a nie veľmi príjemná, dokonca veľmi desivá (ľudia, ktorí sa pohybujú na mieste činu...). Museli sme a musíme sa s ňou naučiť zaoberať. Pre takýchto ľudí však pri našom pravidelnom stole nie je miesto a na túto tému máme jasný názor. Platí tu nulová tolerancia.

         Noví záujemcovia sú však na Stammtisch veľmi vítaní! Musíme chrániť ostatných účastníkov stolu pravidelných návštevníkov a ponúknuť im bezpečný priestor. Túto tému riešime otvorene a každému ponúkame bezpečný priestor.

         Musíme však vopred poskytnúť jasné informácie a komunikáciu.


          Stôl pravidelných hostí a koruna

          Pandémia koróny ovplyvňuje náš každodenný život a tiež život na Stammtischi.

          Všetkým návštevníkom a záujemcom odporúčame dať sa zaočkovať proti koronavírusu. Chápeme, ak sa niekto nemôže dať zaočkovať zo zdravotných dôvodov, napríklad z dôvodu intolerancie. V súčasnosti existuje množstvo ponúk lekárov a očkovacích centier na očkovanie proti tomuto vírusu.


           Akými jazykmi sa hovorí na Stammtisch?

           Na Stammtisch sa hovorí nemecky. Žiaľ, nemôžeme podporovať iné jazyky, hoci naša webová stránka je z veľkej časti viacjazyčná.
            Často kladené otázky - Prvýkrát ...

            Nikdy som nebola pri stole pravidelných návštevníkov BDSM...

            Tak poď ďalej! Pre každého je to prvýkrát.

            Ak by ste sa chceli s niekým vopred porozprávať, kontaktujte organizátora regulars' table e-mailom.

            Môžu sa dvojice zúčastniť aj na pravidelnom stole?

            Samozrejme, vstúpte! Vítame páry akejkoľvek konštelácie a nerozlišujeme podľa pohlavia.


             Obávam sa, že ostatní už vedia viac ako ja...

             V BDSM/fetiš scéne v podstate neexistuje človek, ktorý by vedel všetko. Vždy sa nájdu nejakí odborníci, ktorí presne toto tvrdia, ale to je nezmysel.

             Keď objavíte svoje sklony alebo začnete žiť BDSM, ste na začiatku svojej BDSM kariéry. Je úplne normálne, že máte veľa otázok. Ak máte otázky, príďte k stolu pravidelných návštevníkov a porozprávajte sa s nimi.

             Pomôcť sa dá len ľuďom, ktorí sa rozprávajú!


              Mám otázku týkajúcu sa tabuľky pravidelných návštevníkov...

              Ak máte akékoľvek otázky, stačí poslať krátky e-mail vedeniu Stammtisch.

              Tešíme sa na odpovede na vaše otázky. Nie sme vševediaci, ale budeme sa snažiť vám pomôcť. Preto nás neváhajte kontaktovať!

              Mám nezvyčajné sklony a preferencie pre oblečenie...

              Transrodoví ľudia a fetišisti na oblečenie môžu samozrejme
              • samozrejme zúčastňovať na Stammtisch, rovnako ako všetci ostatní. Upozorňujeme však, že ste tu v menšine.
              • Pozorne si, prosím, prečítajte otázky na tému "oblečenie". Neprístojné alebo nedbalé oblečenie sa tu odsudzuje, pretože nechceme mať stres s prevádzkovateľom miesta konania.
              • Ak si nie ste istí, príďte bez fetiš oblečenia v bežnom oblečení.
              • Ak by ste (biologicky muž) chceli vystúpiť v ženskom oblečení a nie ste si istí, či je váš outfit vhodný, pošlite, prosím, svoje fotografie v outfite vedeniu Stammtisch niekoľko dní vopred. Chceme sa vyhnúť nevhodným momentom na našom mieste a predísť stresu s prevádzkovateľom miesta.
              Ale nebojte sa: tolerancii a akceptácii v Stammtisch prikladáme veľký význam. Na nikoho sa nepozeráme zle alebo negatívne len preto, že má iný životný štýl alebo osobitné preferencie v oblasti oblečenia. Očakávame tu normálne správanie.

              "Každý Jeck je iný."

              O tom je náš stôl štamgastov!

              Na Stammtisch sa môžu zúčastniť ľudia s neobvyklými fantáziami, sklonmi a sexuálnymi preferenciami.

              Osoby, ktoré sa dopúšťajú trestných činov, ako je napríklad obchodovanie s ľuďmi, sú však vylúčené.

              Náš BDSM je (meta)konsenzuálny a výslovne vylučuje trestné činy. Vyhradzujeme si právo vylúčiť účastníkov v prípade potreby.

              Ak sa dozvieme, že účastník už bol odsúdený za (závažné) trestné činy, môžeme ho vylúčiť zo stolu pravidelných účastníkov. Rozhodnutie o tom sa prerokuje a prijme v rámci vedenia pravidelných stolov.


               Čo si mám priniesť na Stammtisch?

               Dôležitý je dobrý zmysel pre humor, pretože BDSM môže byť veľmi humorný a nie vždy je smrteľne vážny.

               Mali by ste mať aj príjemné témy na rozhovor.

               Ak si chcete objednať niečo na pitie alebo na jedenie, mali by ste mať so sebou aj nejaké peniaze.


                Kde sa môžem zaregistrovať ako nováčik?

                Kontaktujte vedúceho stola pravidelných účastníkov prostredníctvom nášho kontaktného formulára na adrese

                Musím sa registrovať, ak k vám prídem s účastníkom pravidelného stolovania?

                Nie, v tomto prípade to nie je potrebné. Na mieste oznámte organizátorovi svoje meno a e-mailovú adresu, aby ste všetky informácie dostali včas e-mailom.
                 Často kladené otázky - termíny

                 Kde nájdem termíny stretnutí?

                 Oficiálnym zdrojom informácií o termínoch Stammtisch sú nižšie uvedené webové stránky, ktoré spravuje priamo vedenie Stammtisch. Hoci sa snažíme zverejňovať termíny aj na iných webových stránkach a komunitách, nemôžeme zaručiť, že externé webové stránky sú stopercentne aktuálne. Preto odporúčame používať len uvedené webové stránky.

                 Organizujete pravidelne tematické večery?

                 V súčasnosti sa striedame takto: máme dva tematické večery, po ktorých nasleduje večer bez témy. Potom máme opäť dva tematické večery, po ktorých nasleduje večer bez témy a tak ďalej.


                  Chcel by som hovoriť o nejakej téme vo veľkej skupine.

                  Dôležité vedieť: Dajte nám prosím ihneď vedieť, akú tému preferujete, aby sme ju mohli zapísať do nášho denníka. Naše témy sú flexibilné a môžu byť v budúcnosti presunuté. Môžete pomôcť formovať náš diár!


                   Mal by som sa zúčastniť na každom Stammtischi?

                   Účasť pri stoloch pravidelných návštevníkov je dobrovoľná. Ak nemáte čas alebo sa vám nechce, nie je to problém.

                   Je však dôležité si uvedomiť, že náš stôl štamgastov žije zo svojich členov, ktorí by sa mali zúčastňovať aj na stretnutiach. Nemá zmysel sa prihlásiť, zúčastniť sa raz alebo dvakrát a potom sa celý rok neukázať. V takom prípade to považujeme za nezáujem a vyradíme vás zo zoznamu pravidelných účastníkov.

                   Ak sa z akéhokoľvek dôvodu nemôžete zúčastňovať Stammtischu dlhší čas (napr. z dôvodu rehabilitácie, pobytu v kúpeľoch, dovolenky, cesty okolo sveta alebo BDSM prestávky), informujte o tom vedenie Stammtischu e-mailom alebo osobne a oznámte, ako dlho očakávate svoju neprítomnosť.


                    Môžem navštíviť aj stoly ostatných pravidelných návštevníkov?

                    S radosťou! Náš stôl pravidelných návštevníkov je jedným z mnohých v Nemecku. Prehľad stolov pravidelných návštevníkov v Münsteri nájdete na našej webovej stránke siete, na ktorú odkazujeme nižšie:

                    Prečo organizujete stôl pravidelných návštevníkov prostredníctvom chatu cez webkameru, keď máte skut

                    Od roku 2012, keď bol založený stôl pravidelných návštevníkov, sme si stanovili cieľ byť skutočným stolom pravidelných návštevníkov - nie virtuálnym. Do začiatku roka 2020 však nebola pandémia koronavírusu, a teda ani výluky s uzavretím stravovacích zariadení.

                    Pandémia koronavírusu nás teraz núti prehodnotiť situáciu.

                    Uvedomili sme si však, že členovia našich stálych stolov chcú napriek pandémii udržiavať kontakt. Rozhodli sme sa dočasne zmeniť skutočný stôl štamgastov na virtuálnu videoplatformu. Videochat funguje veľmi dobre a vyžaduje si len počítač alebo smartfón s pripojením na internet.


                     Ako sa môžem zúčastniť na video stretnutí?

                     Ak sa chcete zúčastniť na videochate, potrebujete webovú kameru s mikrofónom a adresu URL do miestnosti videochatu.

                     Webovú kameru si môžete kúpiť online alebo offline v mnohých obchodoch s elektronikou. Dobré webové kamery sú k dispozícii už za päť eur a ako to už býva, horné hranice nie sú stanovené.

                     Adresa na webkamerový chat sa oznamuje len prostredníctvom interných skupín WhatsApp alebo bulletinov.

                     Chat funguje najlepšie v prehliadači Chrome alebo Edge alebo pomocou aplikácie.

                     Upozorňujeme, že v tento večer nebudeme môcť poskytovať technickú podporu.


                      Ako sa najlepšie dostať na Stammtisch autom?

                      Miesto, kde sa nachádza stôl našich pravidelných hostí Mauritius, sa nachádza na ulici Warendorfer Straße 71 v Münsteri. Ak cestujete autom, zadajte túto adresu do svojho navigačného systému. Ak sa Stammtisch alebo podujatie koná na inom mieste, použite adresu uvedenú na stránke s podrobnosťami o podujatí.

                      Na nájdenie parkovacieho miesta si vyhraďte 10-15 minút. Zaparkovať môžete buď priamo pri ceste, alebo v bočných uliciach.

                      Pre bezproblémovú cestu autom odporúčame použiť navigáciu NUNAV.
                       Často kladené otázky - Outfit

                       Čo si mám obliecť?

                       Prosím, oblečte si pohodlné každodenné oblečenie. Nie sme na BDSM párty ani na Love Parade.


                        Môžem s vami nosiť obojky, náhrdelníky alebo prsteň O?

                        Samozrejme, že ich môžete nosiť s nami! Ak sa spočiatku cítite neisto, nebojte sa!


                         Idem priamo z práce a mám na sebe pracovný outfit.

                         Môžete k nám prísť v tomto oblečení. Bolo by však vhodné vopred odstrániť všetky menovky alebo odkazy na vášho zamestnávateľa.
                          Často kladené otázky - Členstvo

                          Rozlišujete medzi zainteresovanými stranami a členmi?

                          Áno.

                          Záujemcovia majú jeden rok na to, aby sa zoznámili s naším pravidelným stolom. Počas tohto obdobia overujeme, či je o ne záujem. Členom sa stáva každý, kto počas tohto prvého roka navštívil Stammtisch aspoň štyrikrát.

                          Členovia Stammtischu sa pravidelne zúčastňujú na živote Stammtischu. Ak však člen do jedného roka už nenavštevuje stôl pravidelných návštevníkov, musíme predpokladať, že už nemá záujem.
                           Často kladené otázky - Odhlásenie z odberu Stôl pravidelných návštevníkov

                           Ako sa môžem odhlásiť z odberu Stammtisch?

                           Jednoducho nám pošlite e-mail prostredníctvom nižšie uvedeného formulára alebo prostredníctvom všeobecnej e-mailovej adresy. O zrušení a vymazaní vašich údajov vás potom budeme informovať v samostatnom e-maile.                           Často kladené otázky - Spracovanie údajov / Ochrana údajov / DSGVO

                           Aké údaje sa odo mňa zhromažďujú a ako sa používajú?

                           V administrácii našich pravidelných členov tabuľky uchovávame nasledujúce informácie:
                           • Vaše skutočné meno a e-mailová adresa sú povinné. Zámerne neevidujeme pseudonymy ani prezývky.
                           • Ak ste zadali ďalšie hlavné údaje, ako je telefónne číslo, miesto, rok narodenia alebo stav vzťahu, ako aj vaše preferencie alebo skúsenosti s BDSM, ide o dobrovoľné informácie, ktoré ste nám poskytli prostredníctvom kontaktného formulára.
                           • Pre naše štatistiky o veku a polohe by bolo užitočné, keby ste nám mohli uviesť rok narodenia, ako aj miesto bydliska, štvrť a okres.
                           • Zaznamenávame aj štatistické údaje, ako je dátum, kedy ste nás kontaktovali, vaša prvá návšteva pri našom pravidelnom stole, dĺžka vášho pozorovania (táto hodnota je dynamická) a čas vašej skutočnej návštevy. Skutočné návštevy stolov pravidelných návštevníkov sa zaznamenávajú za aktuálny rok a za posledné dva roky.
                           • Zaznamenávame tiež, či ste sa prihlásili na odber nášho informačného bulletinu, ste členom našej skupiny WhatsApp alebo ste boli do tejto skupiny zaradení.
                           • Zaznamenávame tiež, či ste sa zaregistrovali na špeciálne podujatie.
                           Všetky tieto údaje si môžete kedykoľvek pozrieť vo svojom prihlasovacom profile, ktorý sme zriadili práve na tento účel. Vaše osobné prístupové údaje vám zašleme pri prvom kontakte s nami.

                           Čo sú webové adresy s https://s.bdsm-muenster.com/... ?

                           Často skracujeme dlhé internetové adresy, napríklad odkazy na Mapy Google alebo súbory na stiahnutie. Na tento účel používame službu krátkych adries URL pod subdoménou https://s.bdsm-muenster.com/. To nám zároveň umožňuje zistiť, či bolo na odkaz kliknuté. Naša služba krátkych adries URL je založená na samostatne hostovanom skripte od spoločnosti Yourls.


                            Aké údaje sa spracúvajú v bulletine?

                            V našich pravidelných informačných bulletinoch používame vašu e-mailovú adresu, vaše meno a vaše individuálne prihlasovacie meno pre informácie o používateľovi tabuľky pravidelných používateľov.


                             Kde sú zhromaždené údaje uložené?

                             Žiadne údaje neposkytujeme tretím stranám ani externým spoločnostiam.

                             Všetky osobné údaje návštevníkov sú uložené v databáze mySQL. Databáza sa nachádza na serveri v dátovom centre webhostingu Neue Medien Münnich v Drážďanoch, rovnako ako naša webová stránka. Newsletter sa vytvára pomocou softvéru "SuperMailer" a databáza je uložená lokálne v administrácii tabuľky pravidelných návštevníkov. Okrem toho sa na uvedenom serveri vytvára záloha.

                             Databázy sa zálohujú minimálne raz denne a záložné údaje sa uchovávajú sedem dní pred ich vymazaním.

                             Každému ponúkame bezpečný priestor pre jeho údaje, a to osobne na mieste. Upozorňujeme, že vaše priame kontaktné údaje neposkytujeme tretím stranám ani iným účastníkom.


                              Kedy budú moje uložené údaje vymazané?

                              Vaše údaje vymažeme hneď, ako zrušíte svoju registráciu u nás alebo sa po roku nezúčastníte na Stammtisch. O vymazaní vašich údajov vás budeme informovať v samostatnom e-maile.


                               Čo je to pozorovacie obdobie, o ktorom sa stále hovorí?

                               Ako môžu organizátori stolov pravidelných účastníkov zistiť a posúdiť záujem záujemcov?

                               Na začiatku sme si okrem iného položili aj tieto otázky. Odpoveď bola jednoduchá: záujem návštevníka možno merať podľa jeho účasti pri stole pravidelných návštevníkov. Ak niekto navštevuje stôl pravidelných návštevníkov, má záujem. Každý účastník má individuálne obdobie pozorovania, aby sme si overili, či sa zúčastnil na stole pravidelných návštevníkov. Po dosiahnutí tohto termínu pomocou štatistiky návštevníkov skontrolujeme, či sa účastník skutočne zúčastnil na stole pravidelných návštevníkov.

                               Dátum je v budúcnosti. Každý si môže skontrolovať dátum svojho individuálneho obdobia pozorovania vo svojom osobnom prihlásení do informácií o používateľovi tabuľky pravidelných účastníkov. Údaje o prístupe budú zaslané e-mailom.


                                Kde si môžem pozrieť svoje uložené údaje?

                                Na tento účel sme vytvorili samostatnú informačnú webovú stránku. Prihlásiť sa môžete pomocou používateľského mena a hesla. Prístupové údaje vám budú poskytnuté v uvítacom e-maile.

                                Na koho sa môžem obrátiť s otázkami týkajúcimi sa spracovania údajov, GDPR a podobne?

                                Ak máte takéto otázky, obráťte sa priamo na vedúceho stolu pravidelných návštevníkov.

                                Kto má prístup k údajom používateľa?

                                Prístup k osobným údajom členov má len príslušná osoba a vedenie stolov pravidelných užívateľov. Žiadne osobné údaje neposkytujeme tretím stranám. Prísne dodržiavame všeobecné nariadenie o ochrane údajov.


                                 Príjemca dopytu prostredníctvom e-mailu

                                 Kontaktný formulár odošle všetky záznamy e-mailom na adresu stammtisch@bdsm-muenster.com. E-mail bude zaslaný len administrácii tabuľky pravidelných účastníkov.


                                  Prečo zaznamenávame, kto a kedy navštívil stôl pravidelných návštevníkov?

                                  Štatistika návštevnosti nám umožňuje zaznamenávať, koľko ľudí navštevuje Stammtisch a či člen navštívil Stammtisch po registrácii.

                                  Stammtisch žije prostredníctvom svojich aktívnych členov, ktorí sa zúčastňujú na živote Stammtischu na mieste. Nepotrebujeme záujemcov, ktorí len čítajú e-maily (virtuálni členovia). Sme skutočný stôl štamgastov a prikladáme veľký význam tomu, aby sa naši členovia neskrývali za počítačom.


                                   Ako sú u vás zabezpečené osobné údaje účastníkov stolov pravidelných návštevníkov a záujemcov?

                                   Používateľské údaje a heslá sú dnes súčasťou internetu rovnako ako Wikipedia, Google alebo Facebook.

                                   Každý záujemca alebo návštevník stolov pravidelných účastníkov od nás získava vlastný prístup k Userinfo. Ide o malý portál, na ktorom si možno prezerať osobné údaje. Tieto údaje sú prístupné len organizátorom stolov pravidelných návštevníkov a dotyčnej osobe.

                                   Poskytujeme o tom transparentné informácie. Prihlásenie sa uskutočňuje pomocou používateľského mena a hesla.

                                   Používateľské meno sa skladá z krstného mena osoby, náhodného päťmiestneho čísla a špeciálneho znaku. Tým sa zabezpečí, že používateľské meno je v systéme jedinečné.

                                   Heslo pozostáva z 15 znakov vrátane veľkých a malých písmen, číslic a špeciálnych znakov. Heslá sú zámerne náhodne generované a používajú sa výlučne pre našu službu. Z bezpečnostných dôvodov sa heslá ukladajú ako hash hesla pomocou algoritmu PASSWORD_BCRYPT. PASSWORD_BCRYPT sa používa na generovanie nových hashov hesiel pomocou algoritmu CRYPT_BLOWFISH. Na výpočet hash hesla sme nastavili možnosť cost (náklady) na hodnotu 15. Pôvodné heslo sa nedá prečítať ani prepočítať z hashov hesiel v databáze. Heslo sa dá iba opätovne priradiť.

                                   Prístup k informáciám o používateľovi je povolený len vtedy, ak boli meno používateľa a heslo zadané správne.

                                   Na prihlásenie k informáciám o používateľovi sa vytvorí súbor cookie relácie. Ten sa vymaže hneď, ako opustíte používateľské informácie alebo zatvoríte okno prehliadača.

                                   Ak potrebujete bezpečné heslo, môžete použiť PassGenerator.de.
                                    Často kladené otázky - RSS kanály

                                    Čo sú to kanály RSS?

                                    Kanál RSS možno použiť na poskytovanie štandardizovaných informácií vo formáte XML. Bezplatné programy pre každý operačný systém dokážu čítať a vyhodnocovať kanály RSS.


                                     Ktoré programy sú vhodné na čítanie kanálov RSS?

                                     Existuje množstvo bezplatných programov pre každý operačný systém, ktoré dokážu čítať a analyzovať kanály RSS. E-mailové programy, ako napríklad Microsoft Outlook alebo Thunderbird, tiež dokážu čítať kanály RSS.
                                      Partneri / skupiny                                      Stôl pravidelných návštevníkov DarkSide
                                      Vždy prvú nedeľu v mesiaci vás DarkSide pozýva na popoludňajší Stammtisch v Grevene.

                                      www.darkside-ms.de

                                      Münster Rope Connection
                                      Münster RopeConnection je určený ľuďom z Münsteru a okolia, ktorí sa zaujímajú o všetko pútavé.

                                      www.ropeconnection.de

                                      kcm Münster e.V.
                                      Gay centrum Münster e.V.

                                      www.kcm-muenster.de

                                      BDSM sieť Münster
                                      Prehľad všetkých aktívnych BDSM skupín a pravidelných stolov v Münsteri, ktoré sa spojili do BDSM siete Münster.

                                      www.bdsm-netzwerk-muenster.de                                      DE | ARA | BGR | CHN | DNK | EN | EST | FIN | FRA | GRC | IDN | IT | JPN | KOR | LVA | LTU | NL | NOR | PL | PRT | BRA | ROU | RUS | SWE | SVK | SVN | ES | CZE | TUR | UKR | HUN | DeepL Translator