Następny stolik dla stałych bywalców:


Kontakt - Czy jesteś zainteresowany?

Kontakt - Czy jesteś zainteresowany?

... to po prostu skontaktuj się z nami. Wystarczy skorzystać z tego formularza kontaktowego. Formularz kontaktowy.

Uczestnicy stołów dla stałych bywalców

Uczestnicy stołów dla stałych bywalców

Kto przychodzi do Stół dla stałych bywalców? Ile lat mają uczestnicy i skąd pochodzą. Odpowiedzi na naszej stronie informacyjnej Uczestnicy.

Statystyki Stół dla stałych bywalców

Statystyki Stół dla stałych bywalców

Ilu gości odwiedza Stół dla stałych bywalców? Ilu mężczyzn czy kobiet? Odpowiedzi na naszej stronie informacyjnej Statystyka.

Tabela stałych klientów jest strefą wolną od płci

Tabela stałych klientów jest strefą wolną od płci

Każdy jest tu mile widziany - bez względu na płeć, preferencje seksualne czy drogę życiową. Wszyscy mają równe prawa i uczestniczą na równych zasadach. Więcej informacji na naszej stronie informacyjnej Strefa wolna od płci.

Kalendarz stołów dla stałych bywalców / Terminy stołów dla stałych bywalców:

FAQ - Informacje ogólne

Jaka jest średnia wieku?

Aktualną średnią wieku publikujemy na naszej stronie statystyk.

Uwaga:
 • Nie wszyscy odwiedzający podali swój wiek.
 • Rejestrujemy tylko rok urodzenia i na tej podstawie obliczamy wiek.
 • Wartości te są jedynie orientacyjne.
 • Każdy odwiedzający w wieku powyżej 18 lat jest mile widziany.


Ilu gości przychodzi do stolika stałych bywalców? Ile kobiet i mężczyzn?

Statystyki odwiedzających można znaleźć w naszej kronice lub na naszej stronie statystyk.

Czy mogę spotykać się z ludźmi, których znam?

Teoretycznie jest to możliwe.

Ale dlaczego ta osoba, którą znasz, siedzi przy naszym stoliku? Prawdopodobnie z tego samego powodu co ty.

Co teraz?

Prawdopodobnie na początku będziecie na siebie dziwnie patrzeć. Najlepiej jest porozmawiać o swoich zainteresowaniach i uzgodnić, że wszystko, co zostanie omówione przy stoliku dla stałych bywalców, pozostanie tam i nie stanie się tematem rozmów w pracy lub wśród znajomych. Obu stronom z pewnością na tym zależy. Więc nie bój się! Po prostu wpadnij na pogawędkę.


  Poznałem kogoś ze stolika stałych bywalców z rodziną, kolegami z pracy lub znajomymi.

  Prosimy o nieujawnianie żadnych informacji na temat członka Stammtisch - zarówno prywatnych, jak i zawodowych.

  Unikaj również niechcianych wyjść, powstrzymując się od wszelkich aluzji do BDSM lub Stammtisch, jeśli zdarzy ci się spotkać członka Stammtisch w towarzystwie kolegów z pracy, rodziny, przyjaciół lub znajomych. Prosimy o przestrzeganie tych zasad.


   Czy znajdę u ciebie chętnego niewolnika, kochankę lub pana?

   Bardzo ważne: Stammtisch nie jest serwisem randkowym!

   Możliwe, że spotkasz tu kogoś i będziecie sobą zainteresowani - to absolutnie w porządku.

   Ale pamiętaj:
   • Uczestniczki naszego Stammtisch zdecydowanie nie są fair play.
   • Nie oznacza nie także tutaj!
   • Flirtowanie jest dozwolone - ale nie podrywanie się nawzajem!
   • Jeśli spotkasz kogoś interesującego i rozwinie się między wami relacja, tylko ty jesteś odpowiedzialny za wszystko, co się między wami dzieje.


   Ani organizatorzy stolika dla stałych bywalców, ani niezaangażowani uczestnicy stolika dla stałych bywalców nie ponoszą za to odpowiedzialności.


    Jestem profesjonalną dominą. Czy mogę się przyłączyć?

    Panie i panowie z branży zawodowej są serdecznie zaproszeni do przyłączenia się do Stammtisch. Należy jednak pamiętać, że Stammtisch nie ma na celu aktywnego poszukiwania nowych klientów.


     Czy będę zalewany zbyt dużą liczbą wiadomości z listy dystrybucyjnej wiadomości?

     Z reguły tylko jedna lub dwie wiadomości e-mail tygodniowo lub co dwa tygodnie są rozsyłane za pośrednictwem tej listy - w zależności od zbliżających się spotkań lub potrzeby dyskusji.


      Czy jesteście częścią jakiejś społeczności lub organizacji parasolowej?

      Nie, ta tabela stałych bywalców jest niezależna od jakiejkolwiek społeczności lub strony internetowej sceny BDSM (z wyjątkiem naszej własnej strony głównej). Nie mamy organizacji parasolowej ani nie jesteśmy powiązani z żadnym stowarzyszeniem. Jesteśmy po prostu częścią sceny BDSM w Niemczech.

      Jesteśmy aktywnym członkiem sieci BDSM Münster i Münsterland, która powstała częściowo dzięki pracy naszych stałych bywalców.

      BVSM e.V. (Bundesvereinigung Sadomasochismus e.V. - www.bvsm.de) jest tutaj dużym wyjątkiem. Jesteśmy członkiem korporacyjnym BVSM e.V. od sierpnia 2016 r. i współpracujemy z innymi organizacjami w całych Niemczech. Jednak od końca 2021 r. BVSM e.V. już nie istnieje. Nie jest dostępna ani strona internetowa, ani adres e-mail.

      Chociaż jesteśmy obecni na różnych stronach internetowych poświęconych BDSM/fetyszowi/erotyce i tam się reprezentujemy, nie podlegamy żadnym zewnętrznym regulacjom dotyczącym tego, jak powinniśmy działać jako stolik stałych bywalców lub jak musimy się zachowywać. Jesteśmy w 100% niezależni i tacy pozostaniemy.

      Bycie zarejestrowanym na zewnętrznej stronie BDSM/fetysz/erotyka nie jest wymogiem.


       Czy poniosę jakieś koszty? Jeśli tak, to jakie?

       Nie jesteśmy klubem i nie chcemy się nim stać.

       Uczestnictwo w Stammtisch jest i pozostanie bezpłatne. Nie będzie żadnych miesięcznych lub innych obowiązkowych płatności.

       Nie można jednak oczekiwać, że kierownictwo Stammtisch samo sfinansuje wspólnie ustalone wydatki. Tego typu wydatki powinny być ponoszone przez wszystkich uczestników Stammtisch. Z tego powodu dostępna jest puszka na datki. Chociaż udział jest dobrowolny, jest on jednak doceniany.

       Wspólnymi kosztami mogą być na przykład koszty reklamy lub drobne upominki. Decyzja o takich wydatkach jest podejmowana demokratycznie. Koszty są ponoszone tylko w przypadku zamówienia czegoś do picia lub jedzenia. Każdy sam ponosi te koszty. Nie ma obowiązku konsumpcji ani minimalnej konsumpcji ze strony operatora lokalizacji.

       Przejrzystość jest dla nas ważna. Księgę kasową Stammtisch dotyczącą przychodów i wydatków można pobrać za pośrednictwem linku w regularnym e-mailu informacyjnym.


        Kim są odbiorcy wiadomości e-mail wysyłanych na adres stammtisch@bdsm-muenster.com?

        Odbiorcami stammtisch@bdsm-muenster.com są Sven & Tobias (kierownictwo Stammtisch) - i żadne inne osoby.

        Każdej zainteresowanej stronie oferujemy chronioną przestrzeń. Dlaczego mielibyśmy publikować kontaktowy adres e-mail, jeśli prywatne dane nadawcy są następnie wysyłane do wszystkich stałych uczestników stołu? To nie ma sensu, nie robimy tego! Ochrona danych naszych członków jest dla nas bardzo ważna!

        Czy tracę coś, jeśli nie biorę udziału w regularnym stole?

        Tak, zdecydowanie!

        Jeśli nie weźmiesz udziału w regularnych spotkaniach, ominą cię ekscytujące wieczory i interesujące dyskusje. Aktywne uczestnictwo przy stole stałych bywalców to najlepszy sposób, aby dowiedzieć się, kto jest naprawdę zainteresowany. Tylko w ten sposób możemy zapewnić, że nasi członkowie są aktywni i zaangażowani.

        Liczy się dla nas aktywne, rzeczywiste uczestnictwo przy stole stałych bywalców.


         Informacja prawna

         W przeszłości zdarzały się niestety przypadki, że przebywały u nas osoby, które miały regularny kontakt z prokuraturą, policją, sądami itp. i w związku z tym znały różne zakłady karne od podszewki. Jednak dowiedzieliśmy się o tym dopiero później lub bardzo późno, na przykład poprzez osobiste rozmowy lub publiczne raporty.

         BDSM Stammtisch Münster und Münsterland nie jest punktem kontaktowym dla osób, które w przeszłości lub obecnie zostały skazane za przestępstwa kryminalne, takie jak morderstwo, gwałt, czynności seksualne z nieletnimi itp.

         Kierownictwo Stammtisch wyraźnie dystansuje się od takich osób.

         Jeśli kierownictwo stolika dla stałych bywalców dowie się o takim przypadku dotyczącym członka lub zainteresowanej strony, osoba ta zostanie natychmiast wykluczona ze stolika dla stałych bywalców.

         Nie sprawdzamy jednak z wyprzedzeniem, czy zainteresowana strona ma odpowiedni rejestr karny. Nie chodzi również o wykroczenia związane z przekroczeniem prędkości i/lub punkty we Flensburgu.

         Wiemy, że ten temat jest drażliwy i niezbyt przyjemny, a nawet bardzo przerażający (ludzie, którzy kręcą się po scenie ...). Musieliśmy i musimy nauczyć się sobie z tym radzić. Jednak nie ma miejsca dla takich ludzi przy naszym stole i mamy jasną opinię na ten temat. Nie ma u nas tolerancji.

         Jednak nowe zainteresowane strony są bardzo mile widziane, aby przyjść do Stammtisch! Musimy chronić innych uczestników stolika dla stałych bywalców i oferować im bezpieczną przestrzeń. Zajmujemy się tym tematem otwarcie i oferujemy wszystkim bezpieczną przestrzeń.

         Musimy jednak zapewnić jasne informacje i komunikację z wyprzedzeniem.


          Stół dla bywalców i korona

          Pandemia koronawirusa wpływa na nasze codzienne życie, a także na życie Stammtisch.

          Zalecamy wszystkim odwiedzającym i zainteresowanym zaszczepienie się przeciwko koronawirusowi. Rozumiemy, jeśli ktoś nie może się zaszczepić z powodów zdrowotnych, takich jak nietolerancja. Obecnie lekarze i ośrodki szczepień oferują wiele możliwości zaszczepienia się przeciwko wirusowi.


           Jakie języki są używane w Stammtisch?

           W Stammtisch mówimy po niemiecku. Niestety, nie możemy obsługiwać innych języków, chociaż nasza strona internetowa jest w dużej mierze wielojęzyczna.
            FAQ - Po raz pierwszy ...

            Nigdy nie byłem przy stole bywalców BDSM...

            W takim razie zapraszamy! To pierwszy raz dla każdego.

            Jeśli chcesz porozmawiać z kimś wcześniej, skontaktuj się z organizatorem stolika stałych bywalców przez e-mail.

            Czy pary mogą również uczestniczyć w stole dla stałych bywalców?

            Oczywiście, zapraszamy! Zapraszamy pary z każdej konstelacji i nie rozróżniamy płci.


             Obawiam się, że inni wiedzą już więcej niż ja...

             Zasadniczo nie ma jednej osoby na scenie BDSM/fetyszowej, która wie wszystko. Zawsze znajdą się jacyś eksperci, którzy tak twierdzą, ale to nonsens.

             Kiedy odkrywasz swoje skłonności lub zaczynasz żyć BDSM, jesteś na początku swojej kariery BDSM. To całkowicie normalne, że masz wiele pytań. Jeśli masz pytania, podejdź do stolika stałych bywalców i porozmawiaj z gośćmi.

             Tylko ludziom, którzy rozmawiają, można pomóc!


              Mam pytanie dotyczące tabeli stałych klientów ...

              Jeśli masz jakieś pytania, po prostu wyślij krótką wiadomość e-mail do kierownictwa Stammtisch.

              Z niecierpliwością czekamy na odpowiedzi. Nie jesteśmy wszechwiedzący, ale dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc. Więc nie wahaj się z nami skontaktować!

              Mam nietypowe skłonności i preferencje dotyczące strojów...

              Osoby transpłciowe i fetyszyści odzieżowi mogą oczywiście
              • oczywiście uczestniczyć w Stammtisch, tak jak wszyscy inni. Pamiętaj jednak, że jesteś tutaj w mniejszości.
              • Prosimy o uważne przyjrzenie się pytaniom na temat "strojów". Puszczalskie lub niechlujne stroje są tutaj źle widziane, ponieważ nie chcemy stresu z operatorem lokalu.
              • Jeśli nie masz pewności, prosimy o przybycie w stroju codziennym bez fetyszowych ubrań.
              • Osoby (biologicznie płci męskiej), które chciałyby wystąpić w damskich ubraniach i nie są pewne, czy ich strój jest odpowiedni, prosimy o przesłanie zdjęć w swoim stroju do kierownictwa Stammtisch z kilkudniowym wyprzedzeniem. Chcemy uniknąć nieodpowiednich momentów w naszej lokalizacji i uniknąć stresu związanego z operatorem lokalizacji.
              Ale nie martw się: przywiązujemy dużą wagę do tolerancji i akceptacji w Stammtisch. Nie patrzymy na nikogo źle lub negatywnie tylko dlatego, że ma inny styl życia lub szczególne preferencje dotyczące ubioru. Oczekujemy tutaj normalnego zachowania.

              "Każdy Jeck jest inny".

              O to właśnie chodzi w naszym stoliku dla stałych bywalców!

              Osoby o nietypowych fantazjach, skłonnościach i preferencjach seksualnych są mile widziane w Stammtisch.

              Wykluczone są jednak osoby, które angażują się w przestępstwa kryminalne, takie jak handel ludźmi.

              Nasze BDSM jest (meta)konsensualne i wyraźnie wyklucza przestępstwa. Zastrzegamy sobie prawo do wykluczenia uczestników, jeśli zajdzie taka potrzeba.

              Jeśli okaże się, że uczestnik został już skazany za (poważne) przestępstwa, możemy wykluczyć go z regularnego stołu. Decyzja w tej sprawie zostanie przedyskutowana i podjęta przez kierownictwo stolika dla stałych graczy.


               Co muszę zabrać ze sobą do Stammtisch?

               Dobre poczucie humoru jest ważne, ponieważ BDSM może być bardzo humorystyczne i nie zawsze jest śmiertelnie poważne.

               Powinieneś także mieć miłe tematy do rozmowy.

               Jeśli chcesz zamówić coś do picia lub jedzenia, powinieneś mieć przy sobie trochę pieniędzy.


                Gdzie mogę zarejestrować się jako nowy gracz?

                Prosimy o kontakt z liderem stolika stałych bywalców za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego pod adresem

                Czy muszę się rejestrować, jeśli przychodzę do was z uczestnikiem regularnego stolika?

                Nie, w tym przypadku nie jest to konieczne. Prosimy o podanie organizatorowi swojego imienia i adresu e-mail na miejscu, aby mieć pewność, że wszystkie informacje zostaną przesłane pocztą elektroniczną w odpowiednim czasie.
                 FAQ - Terminy

                 Gdzie mogę znaleźć daty spotkań?

                 Oficjalnymi źródłami dat Stammtisch są strony internetowe wymienione poniżej, które są utrzymywane bezpośrednio przez kierownictwo Stammtisch. Chociaż staramy się również publikować daty na innych stronach internetowych i społecznościach, nie możemy zagwarantować, że strony zewnętrzne są w 100% aktualne. Dlatego zalecamy korzystanie wyłącznie z wymienionych stron internetowych.

                 Czy regularnie organizujecie wieczory tematyczne?

                 Obecnie mamy następującą rotację: mamy dwa wieczory tematyczne, po których następuje wieczór bez tematu. Następnie znów mamy dwa wieczory tematyczne, po których następuje wieczór bez tematu i tak dalej.


                  Chciałbym porozmawiać na dany temat w dużej grupie.

                  Ważne informacje: Prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o preferowanym temacie, abyśmy mogli wpisać go do naszego terminarza. Nasze tematy są elastyczne i mogą zostać przełożone w przyszłości. Możesz pomóc w kształtowaniu naszego kalendarza!


                   Czy powinienem uczestniczyć w każdym Stammtisch?

                   Uczestnictwo w regularnych spotkaniach jest dobrowolne. Jeśli nie masz czasu lub ochoty, nie ma problemu.

                   Ważne jest jednak, aby pamiętać, że nasz regularny stół żyje z jego członków, którzy również powinni uczestniczyć w spotkaniach. Nie ma sensu zapisywać się, uczestniczyć raz lub dwa, a potem nie pojawiać się przez rok. W takim przypadku uznamy to za brak zainteresowania i usuniemy cię z listy stałych bywalców.

                   Jeśli nie jesteś w stanie uczestniczyć w Stammtisch przez dłuższy czas z jakiegokolwiek powodu (np. z powodu odwyku, pobytu w spa, wakacji, podróży dookoła świata lub przerwy w BDSM), poinformuj o tym kierownictwo Stammtisch e-mailem lub osobiście i daj im znać, jak długo spodziewasz się nieobecności.


                    Czy mogę również odwiedzać stoliki innych stałych bywalców?

                    Z przyjemnością! Nasz regularny stolik jest jednym z wielu w Niemczech. Przegląd stolików stałych bywalców w Münster można znaleźć na naszej stronie sieciowej, do której link znajduje się poniżej:

                    Dlaczego organizujecie stół stałych bywalców za pośrednictwem czatu z kamerą internetową, skoro maci

                    Od momentu założenia stolika dla stałych bywalców w 2012 r. postawiliśmy sobie za cel bycie prawdziwym stolikiem dla stałych bywalców, a nie wirtualnym. Jednak do początku 2020 roku nie było pandemii koronawirusa, a zatem nie było lockdownów z zamknięciem lokali gastronomicznych.

                    Pandemia koronawirusa zmusza nas teraz do ponownego przemyślenia sytuacji.

                    Zdaliśmy sobie jednak sprawę, że nasi stali bywalcy chcą utrzymywać kontakt pomimo pandemii. Postanowiliśmy tymczasowo przełączyć prawdziwy stół stałych bywalców na wirtualną platformę wideo. Czat wideo działa bardzo dobrze i wymaga jedynie komputera lub smartfona z połączeniem internetowym.


                     Jak mogę wziąć udział w spotkaniu wideo?

                     Aby wziąć udział w spotkaniu wideo, potrzebujesz kamery internetowej z mikrofonem i adresu URL do pokoju rozmów wideo.

                     Kamerę internetową można kupić online lub offline w wielu sklepach z elektroniką. Dobre kamery internetowe są dostępne już za pięć euro i, jak to często bywa, nie ma górnych limitów.

                     Adres czatu z kamerą internetową jest przekazywany wyłącznie za pośrednictwem wewnętrznych grup WhatsApp lub biuletynów.

                     Czat działa najlepiej w przeglądarce Chrome lub Edge lub w aplikacji.

                     Należy pamiętać, że tego wieczoru nie będziemy w stanie zapewnić wsparcia technicznego.


                      Jaki jest najlepszy sposób dotarcia do Stammtisch samochodem?

                      Stolik Mauritius znajduje się przy Warendorfer Straße 71 w Münster. Jeśli podróżujesz samochodem, wprowadź ten adres w systemie nawigacji. Jeśli Stammtisch lub wydarzenie odbywa się w innej lokalizacji, prosimy o skorzystanie z adresu podanego na stronie szczegółów wydarzenia.

                      Na znalezienie miejsca parkingowego należy przeznaczyć 10-15 minut. Można zaparkować bezpośrednio przy drodze lub w bocznych uliczkach.

                      Aby podróż samochodem była bezstresowa, zalecamy korzystanie z nawigacji NUNAV.
                       FAQ - Strój

                       W co powinienem się ubrać?

                       Prosimy o wygodne ubranie na co dzień. Nie jesteśmy na imprezie BDSM ani na Love Parade.


                        Czy mogę nosić obroże, naszyjniki lub pierścień na palec O?

                        Oczywiście, że możesz je z nami nosić! Jeśli na początku czujesz się niepewnie, nie martw się!


                         Przychodzę prosto z pracy i mam na sobie strój biznesowy.

                         Możesz przyjść do nas w takim stroju. Zaleca się jednak wcześniejsze usunięcie wszelkich identyfikatorów lub odniesień do pracodawcy.
                          FAQ - Członkostwo

                          Czy rozróżniasz zainteresowane strony i członków?

                          Tak.

                          Zainteresowane strony mają rok na zapoznanie się z tabelą naszych stałych członków. W tym czasie sprawdzamy, czy jest zainteresowanie. Każdy, kto odwiedził Stammtisch co najmniej cztery razy w ciągu tego pierwszego roku, staje się członkiem.

                          Członkowie Stammtisch regularnie uczestniczą w życiu Stammtisch. Jeśli jednak w ciągu roku członek przestanie uczęszczać do stolika dla stałych bywalców, musimy założyć, że nie jest już zainteresowany.
                           FAQ - Rezygnacja z członkostwa w Stół dla stałych bywalców

                           Jak mogę zrezygnować z subskrypcji Stammtisch?

                           Wystarczy wysłać do nas wiadomość e-mail, korzystając z poniższego formularza lub ogólnego adresu e-mail. Następnie poinformujemy Cię w osobnej wiadomości e-mail o anulowaniu subskrypcji i usunięciu Twoich danych.                           FAQ - Przetwarzanie danych / Ochrona danych / DSGVO

                           Jakie dane są ode mnie zbierane i jak są wykorzystywane?

                           Przechowujemy następujące informacje w naszej administracji członków regularnych:
                           • Prawdziwe imię i nazwisko oraz adres e-mail są obowiązkowe. Celowo nie rejestrujemy pseudonimów ani pseudonimów.
                           • Jeśli wprowadziłeś inne dane podstawowe, takie jak numer telefonu, lokalizacja, rok urodzenia lub status związku, a także swoje preferencje lub doświadczenie BDSM, są to dobrowolne informacje, które przekazałeś nam za pośrednictwem formularza kontaktowego.
                           • W przypadku naszych statystyk dotyczących wieku i lokalizacji pomocne byłoby podanie nam roku urodzenia, a także miejsca zamieszkania, sąsiedztwa i dzielnicy.
                           • Rejestrujemy również dane statystyczne, takie jak data skontaktowania się z nami, pierwsza wizyta przy naszym stoliku dla stałych bywalców, czas trwania okresu obserwacji (wartość ta jest dynamiczna) oraz czas faktycznej wizyty. Rzeczywiste wizyty przy stoliku dla stałych bywalców są rejestrowane dla bieżącego roku i ostatnich dwóch lat.
                           • Odnotujemy również, czy użytkownik zasubskrybował nasz biuletyn, jest członkiem naszej grupy WhatsApp lub został przydzielony do tej grupy.
                           • Rejestrujemy również, czy użytkownik zarejestrował się na wydarzenie specjalne.
                           Wszystkie te dane można wyświetlić w dowolnym momencie w swoim loginie użytkownika, który został utworzony właśnie w tym celu. Przy pierwszym kontakcie wyślemy ci twoje osobiste dane dostępu.

                           Czym są adresy internetowe z https://s.bdsm-muenster.com/... ?

                           Często skracamy długie adresy internetowe, takie jak linki do Map Google lub plików do pobrania. W tym celu korzystamy z usługi krótkich adresów URL w subdomenie https://s.bdsm-muenster.com/. Pozwala nam to również określić, czy link został kliknięty. Nasza usługa krótkich adresów URL jest oparta na samodzielnie hostowanym skrypcie Yourls.


                            Jakie dane są przetwarzane w newsletterze?

                            W naszych regularnych biuletynach używamy adresu e-mail, imienia i nazwiska oraz indywidualnego loginu do informacji o użytkowniku tabeli stałych klientów.


                             Gdzie przechowywane są zebrane dane?

                             Nie przekazujemy żadnych danych stronom trzecim ani firmom zewnętrznym.

                             Wszystkie dane osobowe odwiedzających są przechowywane w bazie danych mySQL. Baza danych znajduje się na serwerze w drezdeńskim centrum danych hosta Neue Medien Münnich, podobnie jak nasza strona internetowa. Biuletyn jest tworzony za pomocą oprogramowania "SuperMailer", a baza danych jest przechowywana lokalnie w administracji tabeli stałych użytkowników. Ponadto na wyżej wymienionym serwerze tworzona jest kopia zapasowa.

                             Kopie zapasowe baz danych są tworzone co najmniej raz dziennie, a dane z kopii zapasowych są przechowywane przez siedem dni, zanim zostaną usunięte.

                             Każdemu oferujemy bezpieczne miejsce na jego dane, osobiście na miejscu. Należy pamiętać, że nie przekazujemy bezpośrednich danych kontaktowych stronom trzecim ani innym uczestnikom.


                              Kiedy moje dane zostaną usunięte?

                              Twoje dane zostaną usunięte, gdy tylko anulujesz rejestrację u nas lub nie będziesz uczestniczyć w Stammtisch po upływie jednego roku. Poinformujemy Cię o usunięciu Twoich danych w osobnej wiadomości e-mail.


                               Czym jest okres obserwacji, o którym ciągle się mówi?

                               W jaki sposób organizatorzy regularnych stolików mogą określić i ocenić zainteresowanie zainteresowanych stron?

                               Na początku zadaliśmy sobie między innymi te pytania. Odpowiedź była prosta: zainteresowanie odwiedzających można zmierzyć na podstawie ich obecności przy stoliku stałych bywalców. Jeśli ktoś odwiedza stolik stałych bywalców, to znaczy, że jest zainteresowany. Każdy uczestnik otrzymuje indywidualny okres obserwacji, aby sprawdzić, czy wziął udział w stoliku stałych bywalców. Po osiągnięciu daty korzystamy ze statystyk odwiedzających, aby sprawdzić, czy uczestnik rzeczywiście uczestniczył w stoliku stałych bywalców.

                               Data jest w przyszłości. Każdy może sprawdzić datę swojego indywidualnego okresu obserwacji w swoim osobistym loginie w informacjach użytkownika tabeli stałych bywalców. Dane dostępu zostaną przesłane pocztą elektroniczną.


                                Gdzie mogę zobaczyć moje zapisane dane?

                                W tym celu stworzyliśmy osobną witrynę informacyjną. Można się na niej zalogować, podając nazwę użytkownika i hasło. Dane dostępowe zostaną podane w powitalnej wiadomości e-mail.

                                Kto jest osobą kontaktową w przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych, RODO i podobnych?

                                Jeśli masz takie pytania, skontaktuj się bezpośrednio z liderem stolika dla stałych graczy.

                                Kto ma dostęp do danych użytkownika?

                                Dostęp do danych osobowych członków mają wyłącznie osoby, których one dotyczą, oraz osoby zarządzające stolikiem stałych bywalców. Nie przekazujemy żadnych danych osobowych stronom trzecim. Ściśle przestrzegamy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.


                                 Odbiorca zapytania pocztą elektroniczną

                                 Formularz kontaktowy wysyła wszystkie zgłoszenia pocztą elektroniczną na adres stammtisch@bdsm-muenster.com. E-mail zostanie wysłany tylko do administracji stołów regularnych.


                                  Dlaczego rejestrujemy, kto i kiedy odwiedził stolik stałych bywalców?

                                  Statystyki obecności pozwalają nam rejestrować, ile osób uczestniczy w Stammtisch i czy członek odwiedza Stammtisch po zarejestrowaniu się.

                                  Stammtisch żyje dzięki swoim aktywnym członkom, którzy biorą udział w życiu Stammtisch na miejscu. Nie potrzebujemy zainteresowanych, którzy tylko czytają e-maile (wirtualni członkowie). Jesteśmy prawdziwym stolikiem bywalców i przywiązujemy dużą wagę do faktu, że nasi członkowie nie chowają się za komputerem.


                                   Jak bezpieczne są dane osobowe stałych bywalców i zainteresowanych stron?

                                   Dane użytkowników i hasła są dziś tak samo częścią Internetu jak Wikipedia, Google czy Facebook.

                                   Każda zainteresowana strona lub odwiedzający regularny stolik otrzymuje od nas własny dostęp do Userinfo. Jest to mały portal, na którym można przeglądać dane osobowe. Dane te są dostępne tylko dla organizatorów stolika i osoby zainteresowanej.

                                   Zapewniamy przejrzyste informacje na ten temat. Logowanie odbywa się za pomocą nazwy użytkownika i hasła.

                                   Nazwa użytkownika składa się z imienia danej osoby, losowej pięciocyfrowej liczby i znaku specjalnego. Dzięki temu nazwa użytkownika jest unikalna w systemie.

                                   Hasło składa się z 15 znaków, w tym wielkich i małych liter, cyfr i znaków specjalnych. Hasła są celowo generowane losowo i są używane wyłącznie w naszej usłudze. Ze względów bezpieczeństwa hasła są przechowywane jako skrót hasła przy użyciu algorytmu PASSWORD_BCRYPT. PASSWORD_BCRYPT jest używany do generowania nowych skrótów haseł za pomocą algorytmu CRYPT_BLOWFISH. Ustawiliśmy opcję kosztu na 15, aby obliczyć skrót hasła. Oryginalne hasło nie może być odczytane ani ponownie obliczone na podstawie skrótów haseł w bazie danych. Hasło można jedynie ponownie przypisać.

                                   Dostęp do informacji o użytkowniku jest możliwy tylko wtedy, gdy nazwa użytkownika i hasło zostały wprowadzone poprawnie.

                                   Aby zalogować się do informacji o użytkowniku, tworzony jest plik cookie sesji. Jest on usuwany natychmiast po opuszczeniu informacji o użytkowniku lub zamknięciu okna przeglądarki.

                                   Jeśli potrzebujesz bezpiecznego hasła, możesz skorzystać z PassGenerator.de.
                                    FAQ - Kanały RSS

                                    Czym są kanały RSS?

                                    Kanał RSS może być używany do dostarczania znormalizowanych informacji w formacie XML. Darmowe programy dla każdego systemu operacyjnego mogą odczytywać i oceniać kanały RSS.


                                     Które programy nadają się do odczytywania kanałów RSS?

                                     Istnieje wiele darmowych programów dla każdego systemu operacyjnego, które mogą odczytywać i analizować kanały RSS. Programy pocztowe, takie jak Microsoft Outlook lub Thunderbird, również mogą odczytywać kanały RSS.
                                      Partnerzy / Grupy                                      Stół bywalców DarkSide
                                      Zawsze w pierwszą niedzielę miesiąca DarkSide zaprasza na popołudniowy Stół dla stałych bywalców w Greven.

                                      www.darkside-ms.de

                                      Połączenie linowe w Münster
                                      Münster RopeConnection jest skierowany do mieszkańców Münster i okolic, którzy lubią wszystko, co porywające.

                                      www.ropeconnection.de

                                      kcm Münster e.V.
                                      Gay Centre Münster e.V.

                                      www.kcm-muenster.de

                                      Sieć BDSM Münster
                                      Przegląd wszystkich aktywnych grup BDSM i stołów bywalców w Münster, które połączyły się w sieć BDSM Network Münster.

                                      www.bdsm-netzwerk-muenster.de                                      DE | ARA | BGR | CHN | DNK | EN | EST | FIN | FRA | GRC | IDN | IT | JPN | KOR | LVA | LTU | NL | NOR | PL | PRT | BRA | ROU | RUS | SWE | SVK | SVN | ES | CZE | TUR | UKR | HUN | DeepL Translator